Dobry sklep internetowy z rowerami

Ogłoszenie nr: 76226, przeglądano: 17 razy.


Dodano: 2018-11-24

Kategoria: pozostałe

Dobry sklep internetowy z rowerami

Miastorowerow.pl - szeroki asortyment rowerowy

Nazywamy się miastorowerow.pl i oferujemy Państwu sprzedaż na wielu kanałach asortymentu rowerowego. Nasze kanały sprzedaży to to m.in : sklep internetowy, obsługi zamówień mailowych, aby jak najszybciej dostarczać Wasze zamówienia.

Dlaczego warto kupować u Nas

Korzenie naszej działalności rowerowej to lata dziewiędziesiąte. Już blisko trzydzieści lat jesteśmy obecni w tej branży, co sprawia, że zdążyliśmy poznać ją od podszewki.
Zaczynaliśmy od tradycyjnego, niewielkiego, rodzinnego handlu. Później pojawili się kolejni pracownicy, nowe budynki, nowe technologie.

Sprzedajemy tylko produkty które posiadamy fizycznie w naszym magazynie. Nie sprzedajemy "wirtualnych" produktów.

Codziennie wysyłamy kilkaset paczek - to przedmioty małe (akcesoria i części) jak i dużych zamówień gabarytowych (rowery).
Nowoczesnemu systemowi informatycznemu magazynu (WMS) mamy pełną kontrolę nad przekazaniem paczek przewoźnikom na każdym etapie.
Już po dokaniu zakupów magazynierzy otrzymują zlecenie wydania towaru, później przekazywany jest on do działu pakowania. Tam po sprawdzeniu paczka jest pakowana i przygotowana do podróży.

Więcej na https://www.miastorowerow.plSłowa kluczowe:

asortyment rowerowy, bez kategorii, biznes, biznes i firmy, biznes wg firm, czas wolny, dębica, ecomerce, firmy, hobby, inne, internet, podkarpackie, pozostałe, rowery, sklep, sklep internetowy, sklep rowerowy, sklepy, sport, sprzedaż, towar, usługi i sprzedaż, zakupyKontakt w sprawie ogłszenia:

Artur Nowak
146838383

Wyszukiwanie

Strona główna | Darmowe ogłoszenia | Ogłoszenia regionalne | Katalog stron | Baza firm | Kontakt

Copyright - 2008 darmowe ogłoszenia e-promocja - Realizacja: smart-point.pl

Partner: Praca & Stellenangebote: Next-Jobs